SPRACHCAFFEMalta'da İngilizce Yaz Kampı Avantajları:

  • Güzel kumsallar, güneş ve gerçek bir tatil atmosferi
  • Adada İngilizce
  • St. Julian's & St. Paul's Bay'de İngilizce kursları
Eğer okuldaki İngilizce dersleriniz yeterince heyecan verici ve etkili değilse, Malta'da İngilizce kampı sizin için ideal bir seçimdir. İngilizce, eğitim, staj ve iş yaşamında en önemli dillerden birisidir ve bu nedenle gençler için İngilizce kurslar oldukça popülerdir. Malta'da İngilizce yaz kampı, İngilizcesini geliştirmek isteyenler için etkili ve heyecan verici bir yoldur.

Gençler için İngilizce programı ile İngilizce konuşulan Malta gibi ülkelerden birinde, unutulmaz bir tatil yapabilir ve İngilizce öğrenebilirsiniz. Malta eski İngiliz kolonisidir ve İngilizce heryerdedir. Akdenizde'ki lokasyonu ile bu ada güzel kumsallar, güneş ve gerçek bir tatil sunar. Böyle br ortamda İngilizce öğrenmek neredeyse çaba gerektirmez. Malta'da yaz kampı gerçekten harika bir deneyimdir.

Malta'da, İngilizce kampında bir çok eğlenceli kurstan birini seçebilirsiniz. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar standart ve yoğun kurslar sunuyoruz.Malta St Julians ve St Paul's Bay'deki okullarımızda ayrıca farklı, eğlenceli geziler ve aktiviteler de sunmaktayız. Malta Sprachcaffe İngilizce kampında İngilizcenizi geliştrirken gezi ve aktivitelerimizin de keyfini çıkarın.


Neden Malta'da İngilizce Yaz Kampı?

Malta'da gençler için kamplarımızda sadece İngilizce öğrenmezsiniz, aynı zamanda bu harika ülkeyi tanıma fırsatı da bulursunuz. Malta'daki dil kursunuz süresince Maltalıların geleneklerini, festival ve eşsiz mutfağını da tanama fırsatı bulursunuz. Malta'da gençler için kampımızın farklılığını keşfedin ve Akdeniz'deki bu adanın kumsallarının tadını çıkarın!