MALTA'DA YAZ OKULLARI

Akdeniz'in en popüler adası olan Malta özellikle dil eğitimi ile ünlüdür. Malta'da yaz okulunu tercih eden öğrenciler tatil gibi bir eğitim almaktadırlar. Öğrenciler, bu küçük ve şirin adada yazın dil eğitimi alırken bir yandan farklı ülkelerden öğrencilerle tanışıp onların kültürünü tanıyacak, diğer yandan sosyal aktivitelerin içerisinde dil pratiği yaparken eğlence içerisinde bir yaz geçireceklerdir. Malta'da yaz okulu sırasında güneş, kum ve deniz sürekli öğrencilere eşlik edecek, plajlar tüm sosyal aktiviteler için en ünlü lokasyon olacaktır.

ESE ve Sprachcaffe birçok ülkede şubeleri bulunan kurumsal dil okullarıdır. Malta'da yaz okullarını tercih edecek öğrenciler için iki alternatif ve kaliteli okuldur.


               

            ESE                                                          Sprachcaffe

St. Julian's ve St Paul's Bay olmak üzere Malta'da yaz okulu için iki şehir alternatifi bulunmaktadır. Malta yaz okulu öğrenciler için unutulmaz bir deneyim olacaktır. 

5- 18 yaş aralığında birçok kategoriye ayrılan programlar ve konaklama çeşitleriyle okullar, öğrencilerin kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri ilk öncelik olduğunun bilincindedirler. Bu yüzden kontrollü bir yerleştirme yapmaktadırlar. Aile yanı, yurt gibi konaklama alternatiflerini sürekli denetler ve standartları öğrencilerin beklentilerine uygun bir eşleme ile sunarlar.